paddleboard-so-psom-aquamarina-vapor
paddleboard (so psom?!)
10. júla 2018
zadar-so-psom
Zadar – Chorvátsko
25. júla 2018

Dogsie balíček

dogsie-balicek

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čo je to Dogsie balíček?

Ide o box plný noviniek zo psieho sveta, ktorý si môžete kúpiť na vyskúšanie jednorazovo alebo predplatiť. A každý mesiac vám budú fajnové mňamky a hračky chodiť domov. Čo bude v boxe vôbec netušíte a teda radosť bude o to väčšia 🙂 .

Na stránke dogsie.cz si môžete podľa veľkosti vašeho chlpáča zvoliť veľkosť balíčka. Ja som dostala balíček pre stredného rošťáka 😀za cenu 420 kč / 16,19€ , tak si poďte prečítať, čo v ňom bolo za tento mesiac 🙂 .

dogsie-objednavka

Kúpou balíčku pomáhate psíkom v útulku 🙂 . 20% zo zisku ide na pomoc psíkom v núdzi 🙂

dogsie-objednavka-recenzia

Začnem pamlskami MEDITERRANEAN natural + Glucosamine (175g), obsahujú 60% čerstvého mäsa a vďaka obsahu glukosamínu. Sú vhodné pre zdravé psíky ako prevencia, ale aj chlpáčov náchylných k ochoreniu kĺbov ako výživa (napríklad dysplázia). Neobsahujú obilie, umelé farbivá, GMO (geneticky modifikované organizmy) a sú prirodzeným zdrojom Omega 3 a 6 mastných kyselín. Poslúžia nám na tréning ako „pamlsky inej hodnoty“ .

dogsie-objednavka-recenzia

dogsie-objednavka-recenzia

Ďalšie v poradí sú pamlsky Perrito BEEF STRIPES (100g), 100% sušené mäso horúcim vzduchom, vyrobené v Čechách!
Sušené mäsko má výhodu, že sa dá ľahko nadrobiť na menšie kusy podľa potreby. Čo využívame pri cvičení na fitlopte (kde ma panička neustále odmeňuje a preto treba pamlsky čo najmenšie 🙂 ).

dogsie-objednavka-recenzia

dogsie-objednavka-recenzia

Rakúsky produkt Dr. Animal – Zverina (80g) – 100% sušené mäsko, konkrétne kocky. Ktoré sa síce nedajú prepoliť a dať do pamlskovníka, ale o to väčšiu mám radosť, keď ma s nimi panička odmení len tak, mimo tréningu 😀 . Bez obilnín, dochucovadiel, chémie, farbív a zmäkčovadiel. Veľká mňamka!

dogsie-objednavka-recenzia

dogsie-objednavka-recenzia

Za nás najlepšie z pamlskov RAW RAW (60g) – vyrobené z čerstvého hovädzieho mäsa usušené mrazom. K vyrobeniu 50g týchto pamlskov je použitých 205g surového mäsa. Konkrétne tieto mi panička chcela už dávnejšie zaobstarať, ale na SR ich nemohla zohnať :/ . Takže sme veľmi veľmi radi, že sme si ich v Dogsie našli 😀 !

dogsie-objednavka-recenzia-rawraw

V balíčku tiež bola hračka GiGwi v tvare rugby lopty na páske. Lopta je vyrobená z pevnej termoplastickej gumy s nylónový pásikom. Na instagrame si panička všimla, že medzi ľuďmi, čo označovali @dogsiecz bol príspevok, že lopta vydržala pár minút. A nejde mi to neokomentovať 😀 . Ja sama som ničiteľka obecná a moja panička o tom dobre vie. Hoci je táto hračka z veeeľmi odolného tvrdého materiálu, zničiť sa dá všetko 🙂 . Preto nezabudnite pripomenúť svojim páničkom, že hračky slúžia na hranie ako spoločná aktivita a nie na to, aby sa nás na chvíľu zbavili 😀 .

dogsie-objednavka-recenzia

Výhody balíčku?

• kúpou podporíme psíkov v núdzi
• zásoby kvalitných pamlskov a hračiek bez toho, aby ste museli ísť do obchodu
• novinky (či už pamlsky, alebo hračky), o ktorých by ste sa možno ani nedozvedeli
• super nápad ako darček pre psieho kamoška 🙂

Za nás super vec, ktorú všetkým odporúčame 🙂 . A pre tých, čo už s Dogsie máte skúsenosti, budeme radi, ak sa o ne podelíte v komentároch 🙂

so-psom-na-tripe-sopsomnatripe

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *