Zakopané – Poľsko
21. novembra 2017
PIÑAMKA – taštička na pamlsky a sáčky z PIÑATEX™
9. decembra 2017

Hotel GRAND – Český Krumlov

Ako minulé leto aj toto moja panička vymyslela výlet a zvolila cestu do Čiech, no však tento raz sme šli do mesta Český Krumlov a ubytovali sa v Hotel GRAND ****.  Ubytovanie bolo priamo v centre mesta, takže výhľad sme mali na hrad Krumlov a námestíčko. Hotel moja panička vyberala poctivo aby bol dogfriendly, samozrejme. Pán z recepcie, ale povedal, že bude za mňa účtovaný poplatok 15€ na noc a však na konci vyplácania ubytko dostala zdarma ☺ asi tým, že o mne skoro ani nevedeli a veľmi si ma obľúbili (som sa totižto vtierka ku každému) dokonca pán recepčný má veľmi rád psíky tak ma pri každej príležitosti hladkal.

Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly

Po dlhej ceste sme sa šli ubytovať na izbu a bola krásna a veľmi priestranná. Samostatný vstup s celkom dlhou chodbou a šatníkom zvlášť, kúpeľňa a spálňa. Spiaca časť bola rozdelená na oddychovú miestnosť, tam bola sedačka, tv, stôl a dokonca kávovar z čoho mala moja panička radosť a ja naozaj neviem prečo, ale späť k veci ja som tam mala veľa priestoru až som si nevedela vybrať, kde budem spať.

Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly

Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly

Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly

Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly
Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly

Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly

Náš hotel mal aj reštauráciu takže po príchode sa dá v pohode najesť priamo v hotely. Reštaurácia nebola príliš veľká , ale mala aj vonkajšiu terasu, kde boli pripravené teplé deky na príjemne sedenie s pekným výhľadom. Panička hovorila, že na raňajky mali široký výber jedla (formou bufetových stolov).

Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly

Grand-Hotel-cesky-krumlov-dogfriendly
Hotel sa nachádza v pamiatkovo chránenej budove. Niektoré izby sú umiestnené mimo hotela v prístavbe. My s paničkou sme boli priamo v budove. Nevýhodou je, že parkovisko je od hotela dosť vzdialené. Pri ubytovaní vám dajú lístoček na hodinu parkovania zdarma priamo pred hotelom, aby ste sa mohli vybaliť no potom si musíte auto preparkovať mimo centra. Parkovisko je však strážené deň aj noc. Cesta z parkoviska do hotela je cca 10 – 15 minút. Moja nevýhoda bolo ako inak venčenie, ale našli sme asi 2 minútky pešo od hotela zelenú plochu a hneď pri nej aj kôš. Cena ubytovania za 3 osoby a 2 noci bola 260€ a v cene ubytovania boli aj raňajky.
Za nás ubytovanie skvelé. Vďaka veľmi veľmi príjemnému a komunikatívnemu personálu sme sa dozvedeli o známej akcii Svätováclavské slávnosti.Ahojte kamaráti, oficiálne sa volám Dorka, ale občas mi dávajú doma aj iné prezývky. Som mix Trnovská zmeska labradora & zlatého retrievera. Narodila som sa v Žiline dňa 5.10.2012
a žijem tu dodnes. S mojím bratom si nás oboch vzali na družstvo, ale časom sme prišli domov. Keď sme boli bez domova vzala si nás oboch moja panička. Prvé Vianoce u paničky som strávila v teplom dome a to bol prelomový moment, kedy si povedala, že si ma nechá vnútri nastálo. Od tej doby okupujem všetko čo patrí jej a držím sa porekadla „čo je tvoje je aj moje“ 😀 Som veľká cestovateľka, priam milujem spoznávať a vyčmuchávať nové miesta. Venujem sa canicrossu lebo milujeme behanie, dogsurfingu, záprahu, turistike, behačke za loptičkou. Za sebou mám aj pár úspešných orieškových výstav. Panička ma naučila aj pár psích kúskov, ale v inom umeleckom svete som neuspela.

môj insta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *