Łeba – Poľsko
26. septembra 2017
Oponický hrad
9. októbra 2017

Hotel Karlštejn – Česko

hotel-karlstejn

Dorka píše…

V našom novom článku chceme s paničkou predstaviť dogfriendly hotel Karlštejn , kde sme boli ubytovaní počas návštevy mestečka Karlštejn. Hotel sme si rezervovali cez booking.com. Nachádza sa na vyvýšenom mieste 100 m od hlavného námestia. Hotel má požičovňu bicyklov a ďalšou časťou hotela je suvenírový obchod, parkovisko a bazén, ktorý je mimo hotela, ale je súčasťou areálu.

hotel-karlstejn

Tiež vinná komôrka do ktorej si môžu vaši páničkovia ísť kedykoľvek pre víno a pri odchode nahlásite aké víno ste si odtiaľ vzali alebo ste priamo vo vinnej miestnosti vypili. Ja som mala trošku problém s venčením, keďže je to priamo v centre. Nakoniec sme moje ranné venčenie vyriešili a našli sme kúsok pod ubytovaním smerom na Lom Amerika lesík aj konečne tú moju potrebnú zeleň.
Hneď ako sme prišli nás všetkých aj vrátane mňa privítali na recepcii, moji páničkovia dostali domácu Karlštejn medovinu a veľmi si ju chválili (je možné ju zakúpiť v hotelovom suvenírovom obchodíku, ktorý sa nachádza hneď vedľa hotelovej reštaurácie), mne sa medovina neušla, tak som počkala na izbu a svoju vodu. Pokračovali sme sa vybaliť na izbu. Ubytovanie sme mali priamo pod hradom Karlštejn a panička si výhľad stále chválila.

Izbu sme mali menšiu, ale stačila nám. Mala som v nej dosť priestoru na svoju batožinu, pelech aj misky. Cena ubytovania bola 89€/osoba/noc a ja som mala ubytovanie zdarma 🙂 . Raňajky mali moji páničkovia v cene a ja som s nimi mohla ísť iba na terasu, čo mi nevadilo, keďže sme na pár dňovom výlete boli v letnom období a na terase bolo príjemne. Z terasy bol opäť výhľad na hrad a navštíviť reštauráciu s terasou mali možnosť aj okoloidúci, ktorý mali chuť sa občerstviť.

hotel-karlstejn
Posledný deň po túre sme išli s paničkou zrelaxovať do bazéna, aby som bola presná pánička do bazéna a ja vedľa. K bazénu si musíte najskôr vyšľapať povedzme pár schodov a ste pri bazéne. Kde sa nachádza bar, ležadlá, wc. Na recepcii dostanete čisté uteráky. Nakoniec bonus bazéna je priamy, krásny výhľad na hrad Karlštejn.

hotel-karlstejn

hotel-karlstejn
Parkovisko je bezplatné. V tomto ubytovaní sú k dispozícií služby zmenárne a bankomat.

Na záver s paničkou chceme pochváliť veľmi príjemný personál 🙂 .


Ahojte kamaráti, oficiálne sa volám Dorka, ale občas mi dávajú doma aj iné prezývky. Som mix Trnovská zmeska labradora & zlatého retrievera. Narodila som sa v Žiline dňa 5.10.2012
a žijem tu dodnes. S mojím bratom si nás oboch vzali na družstvo, ale časom sme prišli domov. Keď sme boli bez domova vzala si nás oboch moja panička. Prvé Vianoce u paničky som strávila v teplom dome a to bol prelomový moment, kedy si povedala, že si ma nechá vnútri nastálo. Od tej doby okupujem všetko čo patrí jej a držím sa porekadla „čo je tvoje je aj moje“ 😀 Som veľká cestovateľka, priam milujem spoznávať a vyčmuchávať nové miesta. Venujem sa canicrossu lebo milujeme behanie, dogsurfingu, záprahu, turistike, behačke za loptičkou. Za sebou mám aj pár úspešných orieškových výstav. Panička ma naučila aj pár psích kúskov, ale v inom umeleckom svete som neuspela.

môj insta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *