so-psom-do-chorvatska
Omiš – Chorvátsko
26. augusta 2017
Agriturismo San Ottaviano – Toskánsko, Taliansko
12. septembra 2017

Camping with dogs objednávka

camping-with-dogs

Mnohí z vás nám písali, ako prebiehal nákup a dodanie z stránky camping with dogs, z ktorej sme si objednali šatku pre mňa a tričko pre moju paničku, tak sme sa rozhodli napísať priebeh objednania sem na blog. Samotná recenzia na tričko a šatku v tomto prípade nie je až tak podstatná si myslím, ale určite aj o tom niečo napíšem 🙂 .

Z tohto eshopu si nechávame posielať newsletter, ktorým pravidelne informujú o rôznych zľavách. Jednu z nich sme aj využili a to konkrétne 30% zľavu na všetko.

 

Už zaregistrovaní sme vytvorili objednávku, ktorá pozostávala z troch šatiek za 12€, z trička pre paničku za 20€ a nálepky na auto za 4,25€.
Celková suma 37,40€ – zľava 11,18 + poštovné 5,94€ (za cestu z Ameriky super cena poštovného!) = 32,12€.

Ako pri väčšine zahraničných objednávok platí sa kartou a vopred. Po dokončení objednávky nám klasicky prišiel mail, kde bolo všetko zhrnuté a tiež info, že stav objednávky si môžeme sledovať cez naše konto na ich stránke. Po troch týždňoch mi prišiel z vyclievacieho oddelenia list, o zadržení môjho balíčku na colnici, v ktorom ma prosili o preposlanie informácií o objednávke. Po preposlaní info (mailovú komunikáciu s e-shopom, vytvorenie objednávky a doklad o úhrade) mi oznámili, že mi balíček doručia na danú adresu. My sme si však balíček boli vyzdvihnúť osobne, pretože sme mali cestu okolo. Na mieste sme zaplatili clo, ktoré bolo okolo 7€ (ak by nám balíček klasicky posielali poštou, túto sumu by sme zaplatili na pošte pri jeho prevzatí). Čiže cena objednávky sa nám zvýšila o 7€.

Zelená šatka, ktorá je potlačená logom cwd je z materiálu, ktorý vydržal slanú vodu a práčku (a nezmenil tvar ani podobu), bližšie ho špecifikovať neviem 😀 . Tričko sa hodí skôr na leto je priehľadné a super vzdušné.

camping-with-dogs

objednavka-z-camping-with-dogs

z tejto stránky budeme určite objednávať znovu 🙂

 

so-psom-na-tripe-sopsomnatripe

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *