Apartments Ciasa Antorè – Badia, Talianske Dolimity
29. mája 2017
Národný park Krka – Chorvátsko
13. júna 2017

Apartmán Mira – Slime Chorvátsko

 Nabu píše…

Keďže som veľmi poslúchala, tak ma páničkovia za leto 2016 vzali k moru až dvakrát. Tento raz hľadali ubytovanie cez Airbnb, kde si dali do rozšíreného filtra požiadavku na hľadanie ubytovania s domácim miláčikom. Svojou útulnosťou a veľkou záhradou ich oslovil Apartman Mira.

Do dedinky Slime, kde sa apartmán nachádza sa dá dostať dvomi cestami. Jedna cesta vedie bežnou komunikáciou cez Omiš, túto trasu sme využili pri príchode lebo sme si spravili mini výletík do Splitu a Omišu. Táto trasa je však plná serpentín a ostrotočivých zákrut na úzkej ceste, tak ak túžite po adrenalíne môžete skúsiť túto cestu ☺.  Druhá cesta vedie cez prípojku na diaľnici.

 Ubytovanie ponúka príjemný manželský párik, ktorý býva v už spomínanom Omiši (30 min cesty autom od Slime). Privítali nás s hotovou hostinou ale všetko boli mňamky len pre páničkov ja som aspoň bola poriadne vyhladkaná a vyškrabkaná.

Cena za ubytovanie bola 312€/6nocí/4 osoby. Ja som za ubytovanie nemusela platiť, jedine tak širokým úsmevom. V ponuke majú dva dvojposchodové apartmány so samostatným vchodom, kde sa môže ubytovať viac členná rodina. Apartmán pozostával z kúpeľne so sprchovým kútom a práčkou, plne vybavenej kuchyne, obyvačky s rozťahovacím gaučom. Na poschodí sa nachádzala spálňa s manželskou posteľou a ešte jedna samostatná izba s jednou posteľou. Na balkóne boli naťahané šňúry na sušenie mokrých plaviek, plávacej vesty a uterákov.

 

K ubytovaciemu komplexu patrila aj veľká záhrada a dvor s grilom a altánkom. Páničkovia gril aktívne využívali a robili si samé voňavé fajnotky na večeru. Taktiež sme sa mohli ponúknuť plodmi záhradky (hrozno, paradajky, figy, zemiaky .. atď).

 

Toto ubytovanie sa nám nesmierne páčilo a odporúčame ho všetkými labkami!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *