Obojok Hurtta Dazzle
27. apríla 2017
Súľovské skaly a Zraková pyramída
7. mája 2017

Apartments Jurina – Chorvátsko, Krk

Nabu píše…

Ostrov Krk si vybrali páničkovia, kvôli jeho blízkosti (6 hodín cesty autom z Bratislavy) a nádhernej psej pláži. Ubytovanie hľadali cez booking.com, kde sa dá v rozšírenom vyhľadávaní nastaviť požiadavka na ubytovanie sa spolu s domácim miláčikom, čiže so mnou 🙂 . V našom termíne bol voľný apartmánový dom Jurina , ktorý sa nachádza 5 minút pešo od psej pláže a 15 min na pešo od centra starého mesta Krk.

Auto bolo možné zaparkovať priamo pri apartmáne (4 parkovacie miesta).

Cena ubytovania bola o niečo vyššia, nakoľko bola akurát sezóna (17. Júl – 23. Júl), a to 700,-€/7dní/4 osoby. Za ubytovanie som musela platiť aj ja 10,-€/ noc. Náš apartmán mal samostatný vchod aj s malou krytou teraskou na prízemí, čo bolo super lebo som mohla vybehnúť vonku kedykoľvek som chcela aj keď nie vždy sa mi chcelo lebo ujo majiteľ choval okrem psíkov aj mačky, ktorých sa ja veľmi bojím. Náš apartmán pozostával z dvoch oddelených izieb, kuchyne a kúpelne. V areáli ubytovania bola aj menšia záhradka s altánkom a grilom, kde si páničkovia mohli ugrilovať dáky ten stejčík.

 

Ak nehľadáte luxusné ubytovanie pri mori, ale iba miesto na prespanie po aktívne strávenom dni v blízkosti psej pláže, tak sú tieto apartmány ako stvorene pre vás 🙂 .

čauky hauky

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *