Penzión Manín – Manínska tiesňava
27. februára 2017
Psia narodeninová torta
7. marca 2017

Pension Vasko – Ždiar

Po Vianociach (v termíne od 26.12. – 30.12.) sme sa vybrali na malý trip do Tatier. Moji páničkovia vyhľadávajú skôr tiché miesta a „nedotknutú“ prírodu, takže sme ubytovanie hľadali mimo srdca tatier a to v dedinke Ždiar. Aby som vám priblížila, ako vyzerá u nás výber ubytka. Panička si v bookingu zadá vybrané dni, počet osôb, lokalitu, domáce zvieratá povolené a hľadá. Presne takto sme našli aj Pension Vasko (veľmi sme chceli ísť do Strachanu, ale keďže sme ubytko bookovali 2 týždne pred termínom nevydalo).

Penzión sa nachádza na konci dediny (smerom z Vysokých Tatier).

Ubytoval nás veľmi milý pán majiteľ, ktorý mal rád psíkov, čomu som bola rada. Penzión pozostával zo suterénu kde bol menší wellness a spoločenská miestnosť s biliardovým stolom. Na prízemí bola veľmi príjemne a útulne zariadená jedáleň a izby, ktoré boli teda aj na prvom a druhom (tam bola aj naša 🙂 )poschodí.

 

naša izba 🙂

 

V cene ubytovania 50€ / 2 osoby / noc boli aj raňajky, na ktoré som mohla chodiť s mojimi páničkami (keď som sa slušne správala samozrejme). Obedy a večere sme mali mimo penziónu, takže čoskoro sa tešte aj na dogfriedly reštaurácie v Ždiari. Ja som mala ubytovanie zdarma 🙂 .

 

Hore na okne si môžeš všimnúť ako sa chladí / mrazí moja kabela s BARFom 😀 .

Kúsok penziónu a krásny výhľad na Belianske Tatry. Tým, že hlavná cesta vedie ponad dedinu (čiže cez dedinku prejde minimum áut) som mohla byť navoľno a čuchať všade, kde sa mi len zachcelo 🙂 . Toto ubytovanie sa nám veľmi páčilo a dedinka Ždiar nám prirástla k srdcu. Určite si ju pôjdeme omrknúť aj cez telepjšie ročné obdobie 🙂 .

Naše video z výletu

čauky hauky

 

 

1 Comment

  1. Lenka píše:

    Supeer Paulanečka ? hned by sme sa tam vybrali!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *