COUNTRY SALOON – Senec
21. februára 2017
Batoh pre psa
23. februára 2017

Postroj Hurtta Active

Značka Hurtta je jedným z dvoch „Háčok“ ktoré najviac milujeme 🙂

Na začiatku rozpoviem náš príbeh..  Panička si zmyslela, dva dni pred odchodom na výlet do Slovinka, že potrebujem postroj. Tak googlia, kto má najrýchlejšie dodanie a internetová stránka hej.sk sľubovala dodanie na druhý deň (a hlavne mali „moju“ veľkosť). Objednali sme teda postroj veľkosti 45 – 60 cm (bez toho aby ma pomerala, ako je už zvykom pri jej spontánnych objednávkach (sedí v práce a predstavuje si aký mám obvod hrudníku)). Samozrejme prišiel a bol malý.
Takže sme postroj vrátili a ako posledný výstrel do tmy bolo napísať na FB do skupiny Psí bazár, či niekto náhodou nepredáva Postroj Hurtta Active, veľkosť 60 – 80cm, farba cherry a neni z okolia Trnavy 😀 . Pri jej šťastí sa ozvala pani zo Senca, že nám ten postroj predá za 10€. Bol používaný jej fenkou, ktorá z neho vyrástla, inak v super stave.
Cena postroju vo veľkosti 60 – 80 cm je okolo 33€.

zdroj: www.hurtta.com

 

Takže postroj som v Slovinsku silno testovala a musím povedať, že som z neho nebola dvakrát nadšená. Keď sa postroj čo i len trošku namočil, opraty povolili a plastové sťahovanie sa roztiahlo (samé) na najväčšiu veľkosť. Keď sme prišli domov panička mi okolo plastových sťahovačiek obmotala gumičku a postroj drží.

 

 

 

Od značky Hurtta mám veľa iných produktov, ktoré využívam pri túrovačkách a športovaní, za ktoré dám labku do ohňa (recenzia určite bude aj na ne)! Ale tento postroj ma neoslovil.

Moja veľkosť postroju je 60 – 80 cm. Prikladám tabuľku veľkostí zo stránky Hurtta.

zdroj: www.hurtta.com

čauky hauky

3 Comments

 1. lindadventures píše:

  ??Moja panička mala tiež dilemu keď mi kupovala postroj medzi značkami Hurtta a Rufwear. Nakoniec padla volba na Rufwear Front Range a som s ním spokojná. Už na ňom vidno že je dosť používaný hoci je len od leta ale nikdy som nemala s uvoľnenými opratami (dúfam že to tak zostane?).

  • Paul Anka píše:

   Linduš to je super, ja túžim po jednom obojku od Rufwear! So značkou Hurtta som nadmieru spokojná, máme od nic iný postroj, ktorý nemá chybu, na ten určite spravím recenziu tiež ? Pozdravujeme do Chorvátska ??

   • lindadventures píše:

    Hej hej obojky od Rufwear su krásne? Ja som so značkou Hurtta na tom tak isto – nadmieru spokojná. Teraz máme nový obojok Dazzle, ktorý máš aj ty. Je ozaj super. Tešíme sa na recenziu.?? Pozdravujeeeme aj my?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *