LED-Svietiaca-loptička-Chuckit
LED Svietiaca loptička Chuckit!
2. februára 2017

Čo som zač a ako sa to celé začalo?

Volám Sa Paul Anka – áno ako ten kanadský spevák (ale som psia slečna :D) a áno, ako ten chlpáč zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov, ktorý moja panička pozná celý naspamäť (dosť psycho, viem 😀 ). Narodila som sa v marci 2016 a práve prežívam obdobie vzdoru – som krásny príklad pubertiackeho šteniatka!

 
zdroj:www.wirthentertainment.com, www.pinterest.com

Naša obľúbená: https://www.youtube.com/watch?v=TY4uxdAt4-M

 

Celé sa to začalo dááávno, ešte keď moja panička chodila na stredú školu.. pri listovaní pinterestu sa zasekla na obrázku modrookého šteniatka na sedadle auta (o tom obrázku doteraz stále rozpráva a dokonca sa tak pokúšala odfotiť aj mňa!).

 
zdroj: www.pinterest.com
Vtedy, pred šiestimi – siedmimi rokmi zhodnotila, že to je veľmi pekný oriešok a že by aj ona takého chcela ( 😀 ). Neskôr zistila, že my australáci nie sme nejakí pochybní “skade labka, stade labka“, ale skutočné plemeno. Zistila aj, že nie sme nejakí gaučáci, ale že milujeme pohyb a potrebujeme neustálu, neustálu, neustálu……aktivitu.

Po pár rokoch, keď sa moji páničkovia osamostatnili a mali možnosti si zobrať ďalšieho psíka, kontaktovali pár chovateľských staníc a nakoniec si vybrali tú moju – Love from Tatras z Popradu (#srdcomvýchodniar). Moja maminka sa volá Ejmy a ja sa papierovo volám Hannah a teda som z vrhu “H“.

Od mája 2016 som trnaváčka, žijem so svojimi páničkami Luciou a Filipom a tiež s mojím #brotherfromanothermother Viktorom, alias Vikčom (taký trošku prerastenejší shi-tzu) . Najväčšia záľuba mojich páničkov je cestovanie, čo som teda dostala do vienka aj ja. Rozhodli sme sa sem, na blog pridávať príspevky o našich cestách, či už po Slovensku alebo zahraničí. O cestovaní samotnom, o dogfriendly ubytovaní a podnikoch, o tipoch na výlety pre lenivčekov, ale aj pre riadnych turistov. Ďalej chceme robiť recenzie na každý jeden postroj, obojok, vodítko, na psie produkty a doplnky čo sme vyskúšali. Od sušienky až po Viktorove “vegetariánske“ granule, všetko čo mi prejde cez labky bude tu – na blogu. Budeme písať o psích športoch, ktoré sme skúsili, o tom ako nám to išlo, ale aj nešlo 😀 takže sa máte na čo tešiť

 

čauky hauky

 

zdroj

12 Comments

 1. Lenka píše:

  Perfektné ? teším sa na vaše ďalšie dobrodružstvá ?

 2. Ada kaluhova píše:

  Perfektné.. ???? super projektik, tešíme sa na ďalšie príspevky a fotecky
  ?

 3. lindadventures píše:

  Paulačenka si úžasnaaa?? veľmi sa teším na tvoje dobrodružstvá??

 4. lifewithlexiee píše:

  Tešíme sa na všetko ??

 5. Van Kessel píše:

  Wau, super, takéto niečo tu chýbalo :)) som Váš veľký fanúšik, klobúk dole, palec hore :)))

 6. Simona píše:

  Krásny príbeh ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *